Fotoblog o světě, ve kterém všichni žijeme. O světě, ve kterém se vše dá vyjádřit mnoha způsoby. O světě, jaký si sami vytváříme.

pondělí, února 12, 2007

Colour Of The Wind

Ze stolu odstraním dvě prázdné misky. Byly ze skla a dovnitř viděl každý na potkání. Místo skla sem vložím Hamleta - Prince dánského. Mnozí ho nazývají kralevicem, na mém stole však nabírá nové jméno. Prince of Denmark. Žádná další slova, žádné obrázky, jen titulek na obálce. Již není poznat, kdo je uvnitř. Ze stránek síla nočních duchů vane. Jsou tam, přesto je nevnímáme. Kde jsou dvě misky plny očekávání? Kde Hamlet, jenž zván byl kralevicem?

Pro noc nevidíme dál než na obrazy. Ty věci, jež čas nepromění a jejich kráse na plnosti sluneční svit neubírá. Zmizelo světlo i obraz nepoznaný, je znovu ráno, den stává se bdělým snem, kdy luna nahrazuje noční svět.

Dnes jsem chtěl napsat něco vážnějšího. Dosti bylo poletujících galaxií. Proběhl zajímavý den. Víkend. Rozličné rozhovory. Spousta krásných zážitků. Jen ze slov. Okamžiků. Situací. Setkání. Ano, některé věci se nemění. Alespoň pro nás ne. V mysli nám zůstanou otisky a ty jen těžko dostáváme pryč.

4 Comments:

Anonymous naturewatcher said...

You have some very good photos. Unfornately I can't read what you've posted though. Sorry. Glad you like Little Bit of Nature.

01:14

 
Blogger Horacio N. Hdez. said...

Hi,

good pictures, good photos, is a shame that I can read the text

cheeerss

04:06

 
Blogger Gisele said...

Nice pictures!
Thanks for visit our blog!

23:47

 
Blogger Octaner said...

Nice blog. And good pictures. Unfortunatelly, I'm not able to read in czech, but I'll try.
I had a nice friend in Praha, but we lost contat.. shame on that.

Tks for visiting my blog too..
www.octaner.blogspot.com

01:16

 

Okomentovat

<< Home